o monstero

Mamy
Jesteśmy Monstero.

Pracujemy ciężko i uwielbiamy to co robimy.

Robimy jedną rzecz, ale za to najlepiej jak potrafimy. Specjalizujemy się w tworzeniu doskonałych stron internetowych o unikalnym wyglądzie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, w tym czasie wykonując setki projektów dla wielu naszych klientów.

Naszym priorytetem jest satysfakcja naszych klientów. Zawsze staramy się znaleźć sposób, aby jak najlepiej zrozumieć potrzeby naszych klientów. Dzięki ponad 12-letniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać najwyższym, stawianym nam wymaganiom oraz przewidzieć ich wynik.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, zapytaj nas!

Nasi partnerzy

Pracujemy z
najlepszymi.
Dzięki firmie Monstero moja firma stała się bardziej rozpoznawalna na rynku i zdecydowanie lepiej widoczna w Internecie. Zaskoczyła mnie kreatywność jaką wykazali się już na pierwszym spotkaniu, podczas gdy zaproponowali rozwiązania o których wcześniej nawet nie pomyślałem.
Piotr Orłowski
VPRINT - Prezes Zarządu

Praktyka czyni mistrza.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży staliśmy się mistrzami w naszym fachu. Spędziliśmy setki tysięcy godzin na doskonaleniu naszych umiejętności oraz pozyskiwaniu nowych. Uczymy się i doskonalimy przez cały czas.

Każdego dnia poszerzamy obszar naszej wiedzy, dzięki czemu nasze usługi utrzymują najwyższe standardy, a nasi klienci są w pełni usatysfakcjonowani. Jesteśmy ekspertami w naszej branży i warto nam zaufać.

0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Wykonanych stron
0
Zakończonych projektów
Współpracę z Monstero oceniam bardzo wysoko. Przede wszystkim należy podkreślić skuteczność w działaniu. W moim przypadku najbardziej wymierne i widoczne efekty osiągnięto w aspekcie pozycjonowania strony www, strona, która wcześniej nie istniała gdy wpisywało się najbardziej popularną frazę w Google obecnie jest na stronie 2 gdy stronę pierwszą zajmują praktycznie w 100 procentach reklamy. Moim zdaniem to wielkie osiągniecie tym, bardziej że poprzednie firmy mimo zapewnień o dokładaniu wszelkich starań i przy wysokich kosztach miały efekty zerowe. Co do innych aspektów współpracy są bez zarzutu. Wszelkie prośby, wnioski, uwagi są rozpatrywane i załatwiane od ręki. Wykonanie strony www i social media zgodne z najnowszymi trendami, wysmakowane graficznie i z odpowiednią, treścią. Firma doskonale rozumie rynek na którym się porusza. Podejście jest kompleksowe, z wizją.
Tomasz Labiak
Gabinet Labiak - Owner

Nasi klienci

Pracujemy dla 
najlepszych.

chcesz więcej?

Potrzebujesz więcej informacji o naszej pracy?
Dowiedz się więcej o naszych usługach.