Bezpieczeństwo

Jak najbardziej. Integracja sklepu z popularnymi i wiarygodnymi systemami, gwarantuje 100% bezpieczeństwa zakupów. Nasi partnerzy, to firmy z wieloletnim doświadczeniem w branży zakupów online.

Oczywiście. Dzięki integracji formularza zamówień z profesjonalnymi systemami płatności PayU oraz PayPal, gwarantujemy najwyższy poziom zarówno obsługi składanych zamówień, jak i ich bezpieczeństwa podczas procesu realizacji.

Wszelkie dane powiązane z zamówieniem są w pełni bezpieczne i wykorzystywane zgodnie z naszą polityką prywatności – wyłącznie w celu realizacji złożonego zamówienia.

Nie ma takiej możliwości. W przypadku jakichkolwiek problemów z realizacją zamówienia, należy kontaktować się ze sklepem poprzez formularz kontaktowy.

Audyt

Tak. Natomiast trzeba pamiętać, że strona w czasie audytu nie może być wyłączona lub zawieszona, gdyż raport z audytu nie będzie kompletny.

Audyt jest przeprowadzany do 72h od momentu przyjęcia zamówienia do realizacji (24h).

To, że strona działa dobrze, nie oznacza, że nie posiada ukrytych błędów, czy jest prawidłowo optymalizowana pod SEO. Istnieje wiele czynników, wpływających na jakość funkcjonowania strony, które są niewidoczne. Samo działanie strony nie gwarantuje zapytań czy sprzedaży – do tego potrzeba wielu specjalistycznych zabiegów, które wpłyną zarówno na widoczność strony, jak i jakość funkcjonowania.

Jeżeli wiesz jak ma wyglądać nowa strona, co ma naprawiać względem starej oraz jakie zmiany wnosić, to lepiej poczekać i wykonać audyt na nowej stronie. W przeciwnym razie audyt wskaże, na czym skupić uwagę przy zmianie strony na nową.

Raport z audytu to kilkunastostronicowy plik pdf w formie prezentacji, zawierający wyniki badań poszczególnych aspektów funkcjonowania strony/sklepu. Raport zawiera dane wynikowe, wskazania nieprawidłowości oraz indywidualne komentarze wykwalifikowanych specjalistów. Zobacz przykładowy raport.

Do przeprowadzenia audytu potrzebujemy dokładnego adresu strony internetowej lub sklepu na którym ma być on przeprowadzony, a także danych właściciela strony wskazanych w formularzu zamówienia. Stron/sklep w czasie audytu musi działać, nie może być wyłączona czy zawieszona.

Tak. Audyt w żaden sposób nie wpływa na funkcjonowanie strony czy sklepu, może jedynie nieco zwiększyć ilość wejść na stronę w czasie jego trwania.

Raport z audytu zostanie przesłany natychmiast po jego zakończeniu na adres mailowy wskazany w formularzu zamówienia.

Tak. W przeciwnym razie audyt będzie niekompletny lub nie będzie mógł zostać wykonany.

Oczywiście. Jeżeli strona/sklep nie posiada opieki marketingowej, to tym bardziej jest niezbędne, żeby jakość jej funkcjonowania była jak najwyższa. Istnieje wiele aspektów funkcjonowania strony, które można wdrożyć niskim kosztem, a znacząco mogą wpłynąć na wzrost zapytań ze strony, czy sprzedaż.

Zamówienia

Audyt zostanie przeprowadzony do 72h od momentu przyjęcia zamówienia do realizacji (24h) i natychmiast po jego zakończeniu przesłany elektronicznie, na wskazany w formularzu zamówienia adres mailowy.

Jeżeli masz jakikolwiek problem z zamówieniem audytu skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy.

W celu złożenia zamówienia na audyt strony wystarczy kliknąć w przycisk „ZAMÓW AUDYT” i postępować zgodnie z instrukcjami w formularzu zamówienia.

Jeżeli zamówienie zostało już opłacone, to prosimy o bezpośredni kontakt poprzez formularz kontaktowy.

Tak. Wystarczy, że w formularzu zamówienia podasz NIP firmy, na którą ma zostać wystawiona faktura VAT.

W przypadku przyjęcia zamówienia do realizacji otrzymasz informację na wskazany w formularzu zamówienia adres mailowy, a po zakończeniu realizacji zostanie przesłany na ten sam adres raport z audytu.

Tak. Faktura VAT zostanie przesłana na adres mailowy wskazany w formularzu zamówienia.

Płatności

Ze względu na zapewnienie naszym Klientom najwyższego poziomu bezpieczeństwa, płatności obsługiwane są przez system PayU oraz PayPal. System PayU dopuszcza metody płatności w postaci szybkiego przelewu, BLIK oraz karty płatniczej.

Wszelkie dane powiązane z zamówieniem są w pełni bezpieczne i wykorzystywane zgodnie z naszą polityką prywatności – wyłącznie w celu realizacji złożonego zamówienia.

Złóż zamówienie ponownie, nieopłacone zamówienie zostanie usunięte.

Jako, że płatności są obsługiwane przez firmy zewnętrzne, przy współpracy z nami, to wszelkie szczegółowe informacje można znaleźć bezpośrednio na stronach tych firm: https://poland.payu.com oraz https://www.paypal.com/pl/

Zamów audyt strony lub sklepu

Otrzymaj przygotowany przez specjalistów, rzetelny raport szczegółowej oceny twojej strony lub sklepu.

ZAMÓW AUDYT

Indywidualny audyt

Nasze audyty przeprowadzane są przez wykwalifikowanych specjalistów i za każdym razem poddawane indywidualnej ocenie.

PRZYKŁADOWY RAPORT