Monstero - E-commerce, Marketing, Design, Audyt

O Monstero.

Nasza firma istnieje pod nazwą „MONSTERO” od 2017 roku, wcześniej pod inną nazwą przez 11 lat. Na początku zajmowaliśmy się projektowaniem graficznym oraz tworzeniem stron i sklepów internetowych, a od 2012 roku zaczęliśmy działać w Digital marketingu oraz E-commerce. Od 2017 roku wspieramy biznesy w zakresie wdrożeń, konsultacji, analiz oraz developmentu. Od 2018 roku oferujemy naszym klientom usługę audytu, który jest wykonywany przez specjalistów i ocenia wszystkie najważniejsze aspekty funkcjonowania strony czy sklepu internetowego, a jego wynikiem jest obszerny raport wraz z komentarzami.

E-COMMERCE

Prowadzimy konsultacje dla kanału E-commerce.
Analizujemy dane, badamy rynek, tworzymy plany oraz strategie, prezentujemy, szkolimy.

Dowiedz się więcej
E-commerce Consulting - Analiza danych, SEO, Strategie, Planowanie
Marketing Consulting - SEM, Digital Marketing, Branding

MARKETING

Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia oraz wiedzy, nabytej przy kilkuset projektach, w zakresie marketingu oraz digital marketingu.

Dowiedz się więcej

Profesjonalne wsparcie dla Twojego biznesu.

Profesjonalne wsparcie dla Twojego biznesu.

NAPISZ DO NAS

DESIGN

Posiadamy prawie 20-letnie doświadczenie w zakresie UX/UI, DTP, projektowania logotypów, materiałów reklamowych oraz interaktywnych.

Dowiedz się więcej
Design Consulting - Brand, Reklamy, DTP, UX/UI

AUDYT STRON I SKLEPÓW

Dowiedz się jak pracuje twoja strona lub twój sklep. Zaufaj profesjonalistom i zadbaj o swoją stronę, aby pracowała dla ciebie najlepiej jak to możliwe.

Dowiedz się więcej